Kategorie
Uncategorized

Tani Kurier z Irlandii do Polski

Jeśli firma nie jest oficjalnym sprzedawcą, takim jak Unishippers dla Sprytnapaczka.pl, odsprzedawanie FedEx, Sprytnapaczka.pl lub DHL ze zniżką jest niezgodne z Warunkami świadczenia usług przewoźnika. Nie stworzyłbym długoterminowej nadziei w firmach stosujących tę taktykę. Ponadto mogą istnieć inne sposoby uzyskania lepszych cen.  

FedEx, Sprytnapaczka.pl i DHL są bez powodu drogie. W rzeczywistości dostają paczkę w najdalsze zakątki ziemi. Istnieją regiony jak Polska czy Irlandia w których trudno jest wysłać statek bez względu na to, kim jest przewoźnik, ale należy wziąć pod uwagę skalę wysiłków tych przewoźników przy podejmowaniu decyzji, jaka może być „sprawiedliwa” cena. Upuszczasz paczkę w lokalnej skrzynce upuszczającej iw ciągu tygodnia następuje chaos celny, dzięki wewnętrznemu odprawie przewoźnika, aw rękach odbiorcy – po drugiej stronie planety. 

Mówię to, ponieważ ludzie są często zszokowani międzynarodowymi cenami przesyłek, ale nie rozważaj, ile pracy idzie na dostarczenie przedmiotu do innego kraju. Jeśli naprawdę chcesz taniej międzynarodowej wysyłki, wyślij tylko małe przedmioty, wyślij je za pomocą Sprytnapaczka.pl przewozy Irlandia Polska https://www.sprytnapaczka.pl/cennik.html są traktowane priorytetowo, poczekaj kilka tygodni lub miesięcy na dostawę i nie narzekaj, gdy 1/3 Twoich przesyłek nigdy nie dotrze. To jest „tania” międzynarodowa wysyłka.  Przewozy paczek za 50% ceny.

Aby obniżyć koszty wysyłki międzynarodowej z wysokiej jakości przewoźnikami, możesz:

Wysyłka kurierem z Irlandii do Polski

  1. Znajdź lokalny sklep w Polsce z paczkami i statkami ze świetnymi zniżkami. Zaoferuj zapłatę gotówki i sprawdź, czy dadzą ci umowę. Wiele z tych sklepów ma strome rabaty i mogą być skłonni przekazać część oszczędności.
  2. Poszukaj w Google wpisując kurier Irlanda Polska https://www.sprytnapaczka.pl/ i wybierz ofertę sprytna paczka.
  3. Jeśli masz dowolny wolumen, otwórz konto FedEx, Sprytnapaczka.pl lub DHL i negocjuj własne stawki. W sprytnapaczka wysyłając paczki Irlandia Polska https://www.sprytnapaczka.pl/paczki-standardowe.html masz spore rabaty.
  4. Sprawdź powiązania cenowe, jeśli sprzedajesz w serwisie eBay lub jesteś częścią innego stowarzyszenia, które ma specjalne negocjowane stawki z jednym z dużych przewoźników.
  5. Rozważ ocean dla przesyłek o masie powyżej 300 #. 
  6. Zabierz swoje rzeczy ze sobą w samolocie, jeśli podróżujesz. 

Pod koniec dnia wysyłanie przedmiotów za granicę kosztuje. Nie ma narożników, które można przeciąć bez narażania usług.